جایزه حقوق بشر کانون مدافعان حقوق بشر به جامعه معلمان کشور اهدا شد

۲۰ آذر ٬ ۱۳۹۷-2018-11-12-IranSOS- جامعه معلمان کشور از سوی کانون مدافعان حقوق بشر به‌ عنوان برنده جایزه «تلاشگر حقوق بشر» سال ۱۳۹۷ معرفی شد. به گزارش هرانا، کانون مدافعان حقوق بشر، همه‌ساله در روز جهانی حقوق بشر– دهم دسامبر– به افرادی که با تلاش خود سعی در بهبود وضعیت حقوق بشر در ایران دارند، تندیسی از منشور حقوق بشر کورش کبیر را به‌عنوان جایزه اهدا می‌کند.

دستکم ۸ تجمع اعتراضی برگزار شد

۲۰ آذر ٬ ۱۳۹۷-2018-11-12-IranSOS- امروز، جمعی از کارگران کارخانه آریا استیل الوند در استان خوزستان، پانصد نفر از کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی سراسر کشور مقابل ساختمان مجمع تشخیص مصلحت نظام و سازمان مدیریت، جمعی از کارگران شهرداری آبادان مقابل ساختمان شهرداری این شهر، جمعی از اهالی روستای میراحمد غریبی‌ها در ایذه مقابل فرمانداری این شهر، جمعی از کارگران کارگاه‌های صنف در و پنجره‌سازی شهرستان جم مقابل اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف این شهرستان، جمعی از کارگران شرکت فولاد اهواز و جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین در شهر رشت در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

ایران: حبس فرهاد میثمی خودسرانه‌ است؛ فوری و بدون ‌قید و شرط او را آزاد کنید!

 سه شنبه ۱۳ آذر٬ ۱۳۹۷-2018-12-04-IranSOS- برنامه‌ی نظارت بر حمایت از مدافعان حقوق بشر از دولتمردان ایران می‌خواهد آقای فرهادمیثمی، مدافع حقوق بشر و فعال حقوق زنان، را فوری و بدون قید و شرط آزاد کنند و به کلیه‌ی اقدام‌های آزارنده، از جمله در سطح قضایی، علیه او و تمامی مدافعان حقوق بشر که در این کشور در حبس خودسرانه به سر ‌می‌برند، پایان دهند.

عبدالفتاح سلطانی از زندان آزاد شد

عبدالفتاح سلطانی وکیل و فعال حقوق بشر

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷-2018-11-21-IranSOSوکیل مدافع عبدالفتاح سلطانی وکیل و فعال حقوق بشر گفت که موکلم با «آزادی مشروط» دقایقی پیش از زندان اوین آزاد شد.

به گزارش ایرنا، سعید دهقان، وکیل مدافع عبدالفتاح سلطانی با اعلام این خبر گفت: “مرجع ذی صلاح روز گذشته با آزادی مشروط موکلم موافقت کردند”.

به گفته دهقان، پیرو موافقت صورت گرفته با آزادی مشروط موکلش، سلطانی دقایقی پیش از زندان اوین آزاد شد.

دستکم ۷ تجمع اعتراضی برگزار شد

سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷-2018-11-20-IranSOS- طی روز گذشته و امروز، جمعی از کارگران مقابل خانه کارگر و سازمان برنامه و بودجه، جمعی از کارگران کارخانه «پارس میلنگ»، جمعی از کارگران و کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج، جمعی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز، جمعی از دانشجویان دانشگاه نوشیروانی بابل، جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران و جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

More Articles...

Page 1 of 834

مطالب مرتبط

Articles View Hits
10815435

مسیر یاب

You are here: Home

«آنکه حقیقت را نمیداند نادان است،

آنکه حقیقت را میداند ولی انکار میکند تبهکار است.»

(برتولت برشت)

GO_TO_TOP