‎رئیس مواد مخدر ناجا: ‎راهکارهای پیشگیرانه مبارزه با مواد مخدر جوابگو نبوده است

یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴-2015-06-07-IranSOS- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: بعد از جنگ تحمیلی بیشترین شهدا را در حوزه مواد مخدر تقدیم کرده ایم و مردم باید بدانند که عزم راسخی برای مبارزه با مواد مخدر وجود دارد. به گزارش (ایسنا) -منطقه کویر، سردارعلی مویدی در حاشیه سفر خود به کرمان در جمع خبرنگاران گفت: ما نیازمند راهکارهای پیشگیرانه نوینی هستیم؛ چرا که راهکارهای پیشگیرانه در مبارزه با مواد مخدر تا به حال جوابگو نبوده است.

سردار مویدی افزود: دیگر ارگان ها نیز باید برای مبارزه با ورود مواد مخدر با ناجا همکاری کنند و پلیس به تنهایی قادر به حل ریشه‌ای این مساله نیست.

‎وی ادامه داد: مردم باید بدانند که عزم راسخی برای مبارزه با مواد مخدر وجود دارد و بنا بر تدابیر سردار فرماندهی ناجا یکی از اصلی ترین اولویت‌های سازمان، مبارزه با مواد مخدر است و ما تلاش داریم تا در ابعاد مختلف این برنامه را تقویت کنیم.

‎رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، شرق و جنوب شرق کشور را درگاه ورود مواد مخدر به ایران معرفی کرد و گفت: کرمان اگر چه استانی مرزی نیست؛ اما دارای پتانسیل عظیمی در مبارزه با مواد مخدر است.

‎وی تاکید کرد: در پی آن هستیم تا در سال جاری با کمک کردن به کرمان در زمینه‌های تجهیزات، منابع انسانی و منابع مالی بیشتر از گذشته جلوی قاچاق مواد مخدر به کشور را بگیریم.

‎مویدی هدف از سفر خود به این استان را نیز بررسی شرایط مبارزه با مواد مخدر در کرمان دانست و گفت: با کمک گرفتن از ابزار مشورت می توانیم عملیات پلیس را تسهیل کنیم و امیدواریم در بخش های مختلف گام های مثبتی برداشته شود.

‎رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا استفاده از پتانسیل های موجود در استان کرمان را امری ضروری عنوان کرد و افزود: بومی سازی راهکاری مثبت خواهد بود چرا که کرمان این ظرفیت و استعداد را دارد و باید این پتاسیل ها بالفعل شود.

‎وی در پایان ضمن تشکر از فرمانده انتظامی استان کرمان، توجه بیشتر به بحث مبارزه با مواد مخدر در کشور را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: پلیس کرمان دارای تجربیات گران بهایی است که می تواند به امر مبارزه با مواد مخدر در کشور کمک کند.

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10086825

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیبهداشت و درمان‎رئیس مواد مخدر ناجا: ‎راهکارهای پیشگیرانه مبارزه با مواد مخدر جوابگو نبوده است

بازگشت به بالا