لغو همه کنسرت‌های راک در برج آزادی

۲۰ آذر ٬ ۱۳۹۷-2018-11-12-IranSOS- فرشاد رمضانی سرپرست گروه دگردیس، از لغو همه کنسرت‌های راک برنامه‌ریزی شده برای اجرا در برج آزادی خبر داد و گفت که “دود رفتار ناشایست هواداران برخی از گروه‌هایی که پیش از این در سالن کنسرت آزادی برنامه‌داشته‌اند به چشم گروه‌های راک رفته است”.

مسعود کاظمی، روزنامه‌نگار بازداشت شد

 مسعود کاظمی، روزنامه‌نگار و سردبیر ماهنامه صدای پارسی

دوشنبه ۱۴ آبان٬ ۱۳۹۷-2018-11-05-IranSOSمسعود کاظمی، روزنامه‌نگار و سردبیر ماهنامه صدای پارسی صبح امروز توسط نیروهای امنیتی در منزل شخصی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است. مامورین در زمان بازداشت ضمن تفتیش منزل برخی وسایل شخصی از جمله لپ‌تاپ‌ها، هارد و فلش را ضبط کرده‌اند.

نامه بیش از ۲۰۰ سینماگر به وزیر ارشاد درباره سانسور فیلم‌های کوتاه

یکشنبه ۱۳ آبان٬ ۱۳۹۷-2018-11-04-IranSOS- جمعی از سینماگران فعال در حوزه سینمای کوتاه و بلند در نامه‌ای به وزیر ارشاد خواستار جلوگیری از روال نظارت غیرمنطقی بر آثار پذیرفته شده از سوی هیات انتخاب در جشنواره فیلم کوتاه تهران شدند. به گزارش هرانا به نقل از مهر،‌ انتشار فهرست فیلم‌های داستانی راه‌یافته به سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و حرف‌وحدیث‌ها درباره حذف برخی فیلم‌های انتخاب شده از سوی هیات انتخاب توسط شورای ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، بازتاب‌های بسیاری در محافل سینمایی و رسانه‌ای به همراه داشت.

دادگاه مطبوعات؛ مدیر مسئول سابق ماهنامه بهار جاودان و مدیر مسئول روزنامه بهار مجرم شناخته شدند

یکشنبه ۱۳ ٬آبان ۱۳۹۷-2018-11-04-IranSOS- هیات منصفه مطبوعات استان تهران مدیران مسئول روزنامه بهار و ماهنامه بهارجاودانه را که پرونده هایشان با شکایت دادستانی تشکیل شده، مجرم شناخت. به گزارش هرانا به نقل از ایرنا، جلسه رسیدگی به پرونده مدیران مسئول روزنامه بهار و ماهنامه بهار جاودانه امروز یکشنبه در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدرضا محمدی کشکولی و با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

کشف ۹۰ وانت نیسان کتاب قاچاق

دوشنبه ۰۷ آبان٬ ۱۳۹۷-2018-11-03-IranSOSرئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان استان تهران از کشف ۹۰ دستگاه وانت نیسان کتاب قاچاق از انبارها و کتاب‌فروشی‌ها خبر داد. به گزارش ایسنا، محمود آموزگار در  نشست خبری «مبارزه با قاچاق کتاب» که امروز (دوشنبه، هفتم آبان‌ماه) در محل اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان استان تهران برگزار شد، با عذرخواهی برای ناهماهنگی در اطلاع‌رسانی گفت: ما به خاطر سرعتی که کارهایمان داشت باید به موقع تصمیم می‌گرفتیم و نمی‌توانستیم همزمان پوشش خبری بدهیم. الان هم نگرانی ما این است که امکانات ما و پلیس جواب‌گوی میزان کشفیات نباشد.  ما مجبور شدیم بارها پارکینگ اتحادیه را از کتاب‌های قاچاق پر کنیم و سپس برای جابه‌جایی به مکان‌های دیگری ببریم.  این کتاب‌ها  معمولا به صورت انبوه تولید می‌شد  و دیگر مسئله نشر دیجیتال کتاب نبود.

More Articles...

Page 1 of 36

مطالب مرتبط

Articles View Hits
10815435

مسیر یاب

You are here: Homeفرهنگ و هنر

GO_TO_TOP