‎ رانت 650 میلیون یورویی در وزارت صنعت

‎سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ - IranSOS - محمدعلی پورمختار : بعد از نامه احمد توکلی نماینده تهران درباره 650 میلیون یورویی که از سوی وزارت صنعت به یکی از تجار پرداخت شده، کمیسیون اصل 90 بلافاصله به این موضوع ورود کرد و بررسی‌ها در این رابطه را آغاز کرد

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با (ایسنا) اظهار کرد: بعد از نامه احمد توکلی نماینده تهران درباره 650 میلیون یورویی که از سوی وزارت صنعت به یکی از تجار پرداخت شده، کمیسیون اصل 90 بلافاصله به این موضوع ورود کرد و بررسی‌ها در این رابطه را آغاز کرد.

‎وی افزود: البته در جلسه یک ماه و نیم پیش کمیسیون اصل 90 با وزیر صنعت ما همین موضوع را مطرح کرده بودیم و از ایشان خواسته بودیم در جهت ایجاد فضای رقابتی برای تولیدکنندگان و خصوصا تجار تلاش کنند که ایشان هم قول مساعد در این زمینه دادند.

‎رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس خاطر نشان کرد: پیرو گزارش آقای توکلی و پاسخ وزیرصنعت به رئیس مجلس، آقای لاریجانی هر دو موضوع را به کمیسیون اصل 90 ارجاع کرده که به این موضوع رسیدگی کنیم.

‎پورمختار خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در هفته جاری مجلس جلسه علنی ندارد و نمایندگان عموما در حوزه‌های انتخابیه‌ هستند ما سعی می‌کنیم در هفته آینده خیلی سریع این پرونده را به نتیجه برسانیم.


مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10449705

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاخبار‎ رانت 650 میلیون یورویی در وزارت صنعت

آرشیو

بازگشت به بالا