‎پانزده روز بیخبری از نامق محمودی

يكشنبه 05 آبان 1392 - هرانا - از وضعیت نامق محمودی زندانی سیاسی کرد که از پانزده روز پیش به نقطه نامعلومی منتقل شده خبری در دست نیست. بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، نامق محمودی زندانی سیاسی ۶۲ ساله کرد در تاریخ ۲۰ مهر ماه مجددا از سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج به نقطه نامعلومی منتقل شد و تا لحظه تنظیم این خبر هیچ گونه اطلاعی از سرنوشت وی در دست نیست.

یکی از بستگان این زندانی سیاسی به گزارشگر هرانا گفت: "ما نمی‌دانیم نامق محمودی را به کجا انتقال داده‌اند و با توجه به کهولت سن وی بسیار نگران سلامتی‌اش هستیم."
‎وی در ادامه گفت: "اکنون با وجود گذشت بیش از ۱۸ ماه وی بصورت بلاتکلیف در زندان نگهداری می‌شود و بتازگی یک عمل جراحی چشم را پشت سر گذاشته. با این وضعیت اگر در سلول انفرادی نگهداری شود برای سلامتیش بشدت ضرر دارد."
‎نامق محمودی در تاریخ چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه نیز به اداره اطلاعات سنندج منتقل شده بود و پس از بیش از یک ماه نگهداری در سلول انفرادی به زندان رجایی شهر کرج بازگشت.
‎نامق محمودی زندانی سیاسی ۶۲ ساله، ۱۷ فروردین ماه سال گذشته به همراه سه فرزند خود، توسط وزارت اطلاعات بازداشت و در بند اطلاعات سنندج و سپس ۲۰۹ اوین مورد بازجویی قرار گرفت و سپس به سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج منتقل گردید.

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10145223

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاخبار‎پانزده روز بیخبری از نامق محمودی

آرشیو

بازگشت به بالا