‎پایان اعتصاب غذای شاهرخ زمانی و انتقال به زندان رجایی شهر

شاهرخ زمانی

‎سه شنبه ,۲۶ فروردین ۱۳۹۳ -- شاهرخ زمانی که از از روز ۱۷ اسفند ماه دست به اعتصاب غذا زده بود روز گذشته پس انتقال به شعبه ۷ بازپرسی کرج  مورد بازجویی قرار گرفت و از آنجا به زندان رجایی شهر کرج منتقل شد. به گزارش هرانا، روز شنبه ۲۳ فروردین ماه به شعبهٔ ۷ بازپرسی کرج منتقل شده و در رابطه با نامهٔ منتشره در مورد اعدام‌های جمعی در زندان رجایی‌شهر مورد بازجویی قرار گرفته است. نقی محمودی در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: «شاهرخ زمانی در جواب ضمن رد اتهامات اعلام کرده که هرگاه به خواسته‌اش مبنی بر انتقال به بند سیاسی زندان رجایی شهر کرج رسیدگی شود، تنها در مقابل وکیل مدافع خود حاضر به پاسخگویی به سئوالات خواهد بود.»

گفتنی است، شاهرخ زمانی که از روز ۱۷ اسفند ماه در همبستگی با دراویش زندانی دست به اعتصاب غذای ۳ روزه زده بود، پس از تبعید به زندان قزل‌حصار کرج از روز ۲۰ اسفند ماه اعتصاب غذای خود را بامطالبه بازگشت به بند سیاسی زندان رجایی شهر کرج بصورت نامحدود ادامه داده بود.
‎وی پس از انتقال به زندان رجایی شهر کرج به اعتصاب غذای خود نیز پایان داد.
‎شایان ذکر است شاهرخ زمانی عضو هیات مدیره کمیته پیگیری برای ایجاد تشکل‌های مستقل کارگری و هیات بازگشایی سندیکای کارگران ساختمان و نقاشان پس از بازداشت در تبریز در ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۰ به ۱۱ سال زندان محکوم شد.

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10441906

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاخبار‎پایان اعتصاب غذای شاهرخ زمانی و انتقال به زندان رجایی شهر

آرشیو

بازگشت به بالا