‎شهرام جزایری‫:‬ بنده را مورد عفو قرار دهید

شهرام جزایری

‎سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - IranSOS - وکیل‌مدافع شهرام جزایری به بیان آخرین وضعیت پرونده موکلش پرداخت. سیدمحمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با (ایسنا) با بیان این که پرونده موکلم مربوط به سال 80 می‌شود، گفت: شهرام جزایری در مجموع 12 سال حبس را تحمل کرده است. وی تصریح کرد: موکلم 4 سال حبس را به دلیل مشکلی که در برگه پایان خدمتش وجود داشت و گفته شد که جعلی بوده تحمل کرد. 3 سال حبس را به اتهام پرداخت رشوه، 2 سال برای خروج غیرقانونی از کشور، یک‌سال حبس به اتهام دخالت در اموال توقیفی و 2 سال حبس هم بابت پرداخت جزای نقدی تحمل کرده است.

علیزاده‌طباطبایی در مورد اتهام تحصیل مال نامشروع شهرام جزایری گفت: میزان تحصیل مال نامشروع 48 میلیون دلار (معادل 50 میلیارد تومان) بود که موکل در سال 80 این وام را از بانک ملی دبی اخذ کرد و اکنون اصل بدهی را برگردانده و رد مال انجام شده است.

‎وی با بیان این که موکل این وام را برای فعالیت‌های اقتصادی و صادراتی اخذ کرده بود، ادامه داد: بانک گزارش توجیهی وی را پذیرفته و به طور کلی وام دریافتی کاملا قانونی بوده است.

‎علیزاده‌طباطبایی با اعلام این که دوران محکومیت شهرام جزایری تمام شده و دلیلی برای ادامه بازداشت وی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: موکلم فکر می کند شاید موضوع دیگری مطرح باشد که هنوز رسیدگی نشده است.

‎وکیل‌مدافع شهرام جزایری با بیان این که حدود دو ماه پیش موکلش نامه درخواست عفو را از طریق زندان به قوه قضاییه ارسال و در آن بیان کرد که بنده را مورد عفو قرار دهید تا در کنار خانواده‌ام باشم، گفت که هنوز جواب نامه‌ای که ارسال کرده، نیامده است.

‎علیزاده‌طباطبایی اظهار امیدواری کرد که موکلش هرچه سریع‌تر آزاد شود.

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10478304

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاخبار‎شهرام جزایری‫:‬ بنده را مورد عفو قرار دهید

آرشیو

بازگشت به بالا