دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

سه شنبه ۲۴ مهر٬ ۱۳۹۷-2018-10-16-IranSOS- طی روزگذشته و امروز، جمعی از کشاورزان در استان اصفهان، جمعی از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه آزاد سنندج، جمعی از دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، جمعی از کاسبان و مالکان پاساژ نصر در تهران، جمعی از کارگران واحد موتوری و اداری شهرداری شوشتر استان خوزستان و جمعی از بازنشستگان کشوری در تهران در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

صدور حکم حبس و شلاق برای ۶ تن از بازداشت شدگان اعتراضات دیماه در اراک

سه شنبه ۲۴ مهر٬ ۱۳۹۷-2018-10-16-IranSOSشش نفر از شهروندان بازداشت شده در اعتراضات سراسری دی‌ماه سال گذشته در شهر اراک توسط شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری دو این شهر جمعاً به ۶ سال حبس و ۴۴۴ ضربه شلاق محکوم شدند. اتهام این افراد “اخلال در نظم و آسایش عمومی از طریق شرکت در تجمعات غیرقانونی” عنوان شده است. کنوانسیون بین‌المللی حقوق مدنی و سیاسی صراحتاً استفاده از مجازات‌های تحقیر آمیز و نافی کرامت انسانی مانند شلاق را ممنوع کرده است.

بحران در زندان ارومیه؛ حمله گارد زندان و مضروب شدن جدی زندانیان سیاسی

دوشنبه ۲۳ مهر٬ ۱۳۹۷-2018-10-17-IranSOSعصر روز دوشنبه در پی درگیری لفظی یکی از زندانیان سیاسی با یکی از ماموران و ضرب و شتم این زندانی، تعدادی از زندانیان سیاسی به این اقدام اعتراض کرده و پس از آن زندانیان سیاسی بند ۱۲ زندان ارومیه توسط حدود ۵۰ تن از نیروهای گارد ویژه زندان مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و تعدادی نیز پس از ضرب و شتم به سلول‌های انفرادی منتقل شده‌اند. گفته می‌شود پس از اعتراض زندانیان، سه تن از زندانیان سیاسی بصورت جدی‌تری مورد ضرب و جرح قرار گرفته و دچار شکستگی و جراحت شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب شیراز: تعدادی از عکاسان شیرازی بازداشت شدند

یکشنبه ۲۱ مهر٬ ۱۳۹۷-2018-10-13-IranSOS- دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت که برخی عکاسان شیرازی به دلیل انتشار عکس های نامناسب در صفحه‌های اینستاگرام خود در بازداشت به سر می‌برند و پرونده آنها در دادسرای این شهر در حال رسیدگی است. به گزارش هرانا به نقل از ایرنا، علی صالحی روز شنبه افزود: “صفحات اینستاگرام این افراد نیز به دلیل تشویق مردم به فساد و فحشا مسدود شدند”.

امریکن اسپکتاتور: اتریش مرکز عملیات اطلاعاتی جمهوری اسلامی در اروپاست

مراسم عزاداری عاشورا در مرکز اسلامی امام علی وین با سخنرانی بوشهری

پنجشنبه ۱۹ مهر ٬ ۱۳۹۷-2018-10-11-IranSOS- پایگاه خبری امریکن اسپکتاتور (Spectator) در گزارشی به قلم پتکین آذرمهر تحلیلگر سیاسی به بررسی فعالیت‎های مخرّب شبکه‎های دینی و مؤسسات اسلامی وابسته به جمهوری اسلامی در اتریش پرداخته است. دولت اتریش در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که هفت مسجد در این کشور را تعطیل و ۶۰ امام جماعت را اخراج خواهد کرد. گمان می‏‎رود که آنها با جهادی‎های سلفی و همچنین شبکه‎های افراطی رژیم ترکیه ارتباط دارند.

مطالب بیشتر...

صفحه 1 از 341

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10089158

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاخبار

آرشیو

بازگشت به بالا