اعدام 5 زندانی در ‎زندان عادل‌آباد شیراز

‎دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲ - IranSOS - حکم اعدام پنج قاچاقچی مسلح مواد مخدر با احکام قاطع دادگاه انقلاب صبح امروز در شیراز اجرا شد. به گزارش فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دادگستری فارس، احکام اعدام این قاچاقچیان که اقدام به حمل و نگهداری مسلحانه 59 کیلوگرم تریاک کرده بودند حسب دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در زندان عادل‌آباد شیراز به اجرا درآمد. احکام این متهمان که همگی در دادگاه انقلاب اسلامی محاکمه شدند پس از طی مراحل قانونی به تأیید دادستان کل کشور رسید و پس از مخالفت با درخواست عفو این متهمان با استیذان ریاست قوه قضائیه در زندان عادل‌آباد شیراز به اجرا درآمد.

دادستان عمومی و انقلاب شیراز با اشاره به کشف اخیر باند قاچاق و ترانزیت مواد مخدر در فارس عزم و اراده دستگاه قضایی و انتظامی این استان در مسیر مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ را جدی خواند و افزود: قاچاق مواد مخدر بحث مهمی است که امروزه دامنگیر کشور ما شده و آلوده کردن جوانانی که در رشد و توسعه جامعه نقش مهمی ایفا می‌کنند از برنامه‌های دشمنان نظام است.
‎علی‌القاصی با تاکید بر وظیفه و نقش سایر دستگاه‌ها در امر مبارزه با مواد مخدر گفت: هر دستگاهی با توجه به نقشی که در زمینه فرهنگ‌سازی، پیشگیری، برخورد و مبارزه با مواد مخدر دارد باید با تعامل این امر مهم را عملی کند.
‎وی اضافه کرد: در سال جاری تعداد بسیاری از احکام قاچاقچیان مواد مخدر به اجرا در آمده و اجرای احکام متهمان دیگر قاچاق مواد مخدر در دستور کار دستگاه قضایی این استان قرار دارد.

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10448590

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاعداماعدام 5 زندانی در ‎زندان عادل‌آباد شیراز

بازگشت به بالا