۱۰ زندانی در کرمان اعدام شدند

‎‎یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ -IranSOS- طی احکام صادره از سوی شعبه چهار دادگاه انقلاب اسلامی کرمان، 10 سوداگر مرگ در محوطه زندان مرکزی کرمان به دار مجازات آویخته شدند. به گزارش فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، طی احکام صادره از سوی شعبه چهارم دادگاه انقلاب اسلامی کرمان، 10 سوداگر مرگ در محوطه زندان مرکزی کرمان به دار مجازات آویخته شدند.

این افراد از بزرگترین باندهای قاچاق و حمل مواد مخدر در جنوب شرق کشور بوده‌اند که با پیگیری‌های مستمر اداره اطلاعات استان کرمان شناسایی و دستگیر شدند.
‎اتهامات اعضای این باند شامل «ح .الف» به اتهام فروش 400 کیلوگرم هروئین و فروش سه کیلو و 900 گرم کراک و مشارکت در حمل 300 کیلوگرم هروئین، «ک.ش» به اتهام مشارکت در حمل 48 کیلو و 700 گرم کراک و مشارکت در حمل 300 کیلوگرم هروئین، «ی.الف» به اتهام مشارکت در حمل 300 کیلوگرم هروئین، «م.س» به اتهام مشارکت در حمل 300 کیلوگرم هروئین و «م.ک» به اتهام مشارکت در حمل 300 کیلوگرم هروئین است.
‎همچنین «ع.م» به اتهام نگهداری سه کیلو و 600 گرم هروئین و نگهداری 35 کیلو و 100 گرم هروئین و کراک، «ب.س» به اتهام مشارکت در حمل و نگهداری 54  کیلوگرم هروئین، «الف.چ» به اتهام فروش 45 کیلوگرم هروئین، «ک.ه» به اتهام خرید و فروش 80 کیلوگرم تریاک و به اتهام حمل شش کیلوگرم هروئین اعدام شدند.

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10422465

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاعدام۱۰ زندانی در کرمان اعدام شدند

بازگشت به بالا