کشتی گیر سرشناس ایران اعدام شد

جمعه ۰۵ خرداد ۱۳۹۶-2017-05-26-IranSOS- حجت الله تدرو یکی از کشتی گیران سرشناس کشور در دهه گذشته که سالها به خاطر بزه انتسابی در زندان یود، با حکم دستگاه قضایی اعدام شد. به گزارش هرانا به نقل از تابناک ورزشی، این کشتی گیر کرمانشاهی که دهسال پیش، از شاخص‌ترین ۷۴ کیلویی‌های کشتی ایران و یکی از بخت های نزدیک به دوبنده تیم ملی بود، متاسفانه جان خود را از دست داد.

چهار زندانی در اردبیل و ارومیه اعدام شدند

جمعه ۰۵ خرداد ۱۳۹۶-2017-05-26-IranSOS- روز سه شنبه گذشته یک زندانی از محکومان “جرائم مواد مخدر” در زندان مرکزی اردبیل اعدام شد. همچنین سحرگاه امروز سه زندانی دیگر به اتهاماتی مشابه در زندان مرکزی ارومیه اعدام شدند.

اعدام جوانی ۲۳ ساله در زندان بیرجند

پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۶-2017-05-25-IranSOS- پس از رد درخواستهای متهم ۲۳ ساله (توبه و عفو) سحرگاه امروز وی در زندان مرکزی بیرجند به دار آویخته شد. مقامات قضایی مشخص نکردند زندانی اعدام شده در زمان بازداشت چند ساله بوده.

 

دو زندانی در کرمانشاه و زاهدان اعدام شدند

سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۶-2017-05-24-IranSOS- دستکم دو زندانی در زندانهای کرمانشاه و زاهدان اعدام شدند، همچنین از سرنوشن یک زندانی دیگر که برای اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی برده شد کماکان خبری در دست نیست. زندانیان اعدام شده متهم به ارتکاب قتل بودند.

دو اعدام در مشهد؛ مراسم قسامه به اعدام یک زندانی منتهی شد

چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶-2017-05-24-IranSOS- زندانی ۴۲ ساله به اتهام ارتکاب قتلی در ۱۷ سال پیش در مشهد اعدام شد. در حالی که ادله کافی برای اثبات انتساب قتل به این زندانی وجود نداشت و پرونده در یک بن بست حقوقی مانده بود، مراسم قسامه برگزار شد و ۵۰ از بستگان مقتول قسم یادکردند که به باور آنان قاتل همان متهم است و بدین گونه زندانی حکم اعدام را دریافت و سپیده دم سه شنبه اعدام شد. پیش از این در پرونده ای مشابه علیرغم مراسم قسامه بعد از ۱۳ سال بیگناهی متهم محکوم به اعدام مشخص شد. همزمان با این زندانی فرد دیگری از اهالی سبزوار نیز به جرم قتل در زندان مرکزی مشهد اعدام شد.

مطالب بیشتر ...

صفحه 1 از 103

مطالب مرتبط

بازدیدهای محتوا
5042439

مسیر یاب

موقعیت شما: صفحه نخستاعدام

کمک مالی

برای پیشبرد اهداف انساندوستانه به کمک مالی شما نیازمندیم

Erste Bank

Acoount Nr.: 28934019400

BLZ: 20111

IBAN: AT212011128934019400

BIC: GIBAATWWXXX

Internationales Rettungskomitee

بازگشت به بالا