دو متهم اقتصادی در تهران اعدام شدند

چهارشنبه ۲۳ آبان٬ ۱۳۹۷-2018-11-14-IranSOS- وحید مظلومین (معروف به سلطان سکه) و محمد اسماعیل قاسمی دو متهم اقتصادی که به مرگ محکوم شده بودند، سحرگاه روز چهارشنبه ۲۳ آبان، حکم اعدامشان با حضور جمعی در تهران به مرحله اجرا در آمد. به گزارش هرانا به نقل از دادستانی تهران، سحرگاه امروز چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ حکم “وحید مظلومین” (معروف به سلطان سکه) فرزند حبیب‌الله و “محمد اسماعیل قاسمی” فرزند غلامعلی که به اتهام “افساد فی‌الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه” به اعدام محکوم گردیده‌ بودند، به اجرا گذاشته شد.

یک زندانی در زندان مرکزی سنندج اعدام شد

سه شنبه ۲۲ آبان٬ ۱۳۹۷-2018-11-13-IranSOSصبح امروز، یک زندانی زن به اتهام “قتل” در زندان مرکزی سنندج اعدام شد. به گزارش هرانا به نقل از موکریان، صبح امروز سه‌شنبه ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷، حکم اعدام یک زن به نام “شراره الیاسی” در زندان مرکزی سنندج به اجرا درآمد.

رهایی از اعدام دو زندانی در ۲ پرونده جداگانه

سه شنبه ۲۲ آبان٬ ۱۳۹۷-2018-11-13-IranSOS- دو زندانی که طی ۲ پرونده جداگانه به‌ اتهام “قتل” به‌ اعدام محکوم شده بودند، با رضایت خانواده مقتول از مرگ رهایی یافتند. به گزارش هرانا به نقل از صدا و سیما، رییس دادگستری شهرستان برخوار گفت: “با تلاش اعضای شعبه صلحی شوراهای حل اختلاف شهرستان برخوار با رضایت خانواده مقتول، متهم به قتل از مرگ رهایی یافت.

یک زندانی در زندان مرکزی زنجان اعدام شد

دوشنبه ۲۱ آبان٬ ۱۳۹۷-2018-11-12-IranSOSروز سه‌شنبه ۱۵ آبان ماه، یک زندانی تبعه کشور عراق که با اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود در زندان مرکزی زنجان اعدام شد.. به گزارش هرانا به نقل از سازمان حقوق بشر ایران، صبح روز سه‌شنبه ۱۵ آبان ماه، یک زندانی در زندان مرکزی زنجان اعدام شد. هویت این زندانی که با اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود، سوران رشید زاهدی ۳۳ ساله، معروف به سوران هولیری احراز شده است.

یک زندانی در زندان اردکان اعدام شد

یکشنبه ۱۳ آبان٬ ۱۳۹۷-2018-11-04-IranSOS- یک زندانی متهم به قتل محبوس در زندان اردکان استان یزد صبح روز شنبه ۱۲ آبان‌ماه اعدام شد. وی روز پنجشنبه ۱۰ آبان‌ماه جهت اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی منتقل شده بود. به گزارش هرانا٬ صبح روز شنبه ۱۲ آبان‌ماه ۱۳۹۷، حکم اعدام یک زندانی محبوس در زندان اردکان استان یزد اجرا شد. هویت این زندانی سمیع محترمی، ۴۳ ساله، فرزند داور و مجرد توسط هرانا احراز شده است.

مطالب بیشتر...

صفحه 1 از 123

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
10478283

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاعدام

بازگشت به بالا