اعدام ۳زندانی در هرمزگان

جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷-2018-08-10-IranSOS- حکم اعدام سه متجاوز به عنف که پس از ربایش یک زن در شهرستان میناب ‌به او تجاوز کرده بودند، اجرا شد. به گزارش ایسنا، سه متجاوز به عنف در زندان شهرستان میناب به دار مجازات آویخته شدند.

نجات پسر جوان از اعدام در تهران

پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷-2018-08-09-IranSOSمتهم محکوم به اعدام که گفته بود در زمان دستگیری زیر ۱۸‌سال داشته موفق به رهایی از طناب دار شد. به گزارش هرانا به نقل از جوان آنلاین مورخ ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۷، سیزدهم مرداد‌سال ‌۹۳، مأموران پلیس از فعالیت تهیه و فروش مواد مخدر دو برادر در منزلشان در خانی‌آباد باخبر و راهی محل شدند.

سه زندانی در زندان بجنورد اعدام شدند

سه شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۷-2018-08-31-IranSOS- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت که سه زندانی به اتهام “سرقت مسلحانه”، سحرگاه امروز در زندان مرکزی بجنورد اعدام شدند. به گزارش هرانا به نقل از صدا و سیما، رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: “این سه نفر، سال ۹۳ با اسلحه جنگی کلاشینکف، اقدام به سرقت از یک طلافروشی در شهرستان مانه و سملقان کرده بودند”.

رهایی از اعدام یک زندانی با رضایت اولیای‌دم

پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۷-2018-07-26-IranSOS- مدیر ندامتگاه مرکزی کرج اعلام کرد که یک زندانی ۵۸ ساله با اتهام قتل پس از تحمل ۷ سال زندان با رضایت اولیای دم از اعدام نجات یافت. به گزارش هرانا به نقل از ایرنا، ایرج فتاحی عصر پنجشنبه افزود: “در سال ۱۳۹۰ این فرد زندانی به دلیل اختلاف شخصی مرتکب قتل عمد شد که پس از ورود به زندان دچار پشیمانی و ندامت شد”.

رهایی از اعدام ۳ زندانی در سه پرونده جداگانه

سه شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۷-2018-07-24-IranSOS- چهار خواهر ایرانی مقیم ایتالیا وقتی نامه التماس‌آمیز فرزندان متهم به قتل پدرشان را خواندند از اعدام او گذشت کردند. بنا بر خبری دیگر مظفر حمزه‌ئی معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف هرمزگان گفت که زندانی محکوم به اعدام پس از ۱۵ سال تحمل حبس با رضایت اولیای دم بخشیده شد. همچنین موسوی معاون قضائی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا‌های حل اختلاف استان فارس گفت که یک فقره پرونده محکوم به اعدام پس از گذراندن مراحل قانونی با صلح و سازش مختومه و جوان ۳۴ ساله از طناب دار نجات یافت.

مطالب بیشتر...

صفحه 1 از 119

مطالب مرتبط

تعداد بازدید مطالب
9451605

مسیر یاب

محل قرارگیری: صفحه اصلیاعدام

بازگشت به بالا